Ücretsiz Özel Eğitim Danışmanlığı Özel Eğitim ile ilgili sorunuzu sorabileceğiniz ve diğer üyelerin/üye olmayanların sorularını cevaplayabileceğiniz ücretsiz bir forum sitesidir.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
6 kez görüntülendi
Dil ve Konuşma Güçlüklerine Dair kategorisinde (260 puan) tarafından
Our History
Hebei Yihoucheng Commodity Co., Ltd(YHC), established in 1998, is one of the largest private label commodity manufacturers in China. We started the exporting business since 2005, overseas markets have been up to more than 30 countries and regions.
Our Factory
Our factory covers 400,000sqm with under pad workshop, wet wipes workshop and paper making and paper processing workshop. Besides, we have professional QA team and lab.
Our Product
YHC products鈥?range, which is for top leading global brands and companies, covers wet wipes, puppy training pad, nursing pad, sanitary napkin, toilet paper, kitchen paper etc.
Product Application
Personal care products and pet products
Our Certificate
YHC has been approved by ISO9001 quality management system and ISO14001 environmental management system, and FDA & CE registration SGS. YHC has also been assessed and certified as meeting the requirements of ISO13485.
Production Equipment
2 sets PCMC automatic wet wipe folding machines from USA, an IMAPACK packing product line from Italy and advanced Austrian ANDRITZ high-speed paper machine
Production Market
YHC believes in 鈥淚nnovation & Advanced鈥? The products are widely sold to more than 30 countries and areas all over the world including the USA, Japan, Canada, Italy, Germany, Singapore, Taiwan and Hong Kong, etc.
Our Service
We are capable to produce high quality products to customer with more than 20 years producing experience.cheap Facial Cotton Tissue
website:http://www.yhcpaper.com/

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Sevgili anne ve babalar; cebeciegitim.com, özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine verimli bir şekilde ulaşılması için, sorularınıza en hızlı cevap verilmesi için özel eğitim forum sitesi olarak kurulmuştur. Tanı sürecinden başlayarak çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına, doğru destek eğitim sürecine ve doğru özel eğitim merkezine ulaşana kadar uzman psikolog, özel eğitim uzmanı kadromuzla birlikte çocuğunuz için tüm sorularınızı ücretsiz cevaplıyor ve diğer site ziyaretçilerinin de cevaplaması için forumu teşvik ediyoruz . Özel Eğitim ile ilgili sorunuzu sorabileceğiniz ve diğer üyelerin/üye olmayanların sorularını cevaplayabileceğiniz ücretsiz forum sitesidir. Bolluca Rehabilitasyon kuruluşudur. Bilgi paylaştıkça, mutluluk çoğalır...
02126851013
Ücretsiz Özel Eğitim Soru-Cevap Forumu
...